Witamy

CENTRUM PSYCHOTERAPII to miejsce pomocy, wsparcia i rozwoju  prowadzone przez grupę profesjonalnie przygotowanych specjalistów w zakresie psychologii klinicznej i psychoterapii stale podnoszących swoje kwalifikacje i kompetencje.

Naszą pracę poddajemy systematycznej superwizji, co zwiększa efektywność terapeutyczną, a ponad to daje klientowi gwarancję i poczucie bezpieczeństwa.
Stawiamy sobie za priorytet dobro klienta i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc w stworzeniu życia zgodnie z jego oczekiwaniami i marzeniami. Towarzyszymy klientom w zmianie, w osiąganiu celów wzmacniając ich potencjał, wydobywając osobiste zasoby, aby nabrali pewności i siły do stworzenia i realizowania dobrego i szczęśliwego życia.

Serdecznie zapraszamy
 

Zaburzenia

Terapia zaburzeń lękowych

Jest terapią krótkoterminową, opiera się na indywidualnym kontakcie z dzieckiem/nastolatkiem oraz spotkaniach z rodzicami. Skupia się na konkretnym problemie, jest uporządkowana i posiada stałą strukturę, ma charakter edukacyjny, to znaczy pozwala rodzinie i dziecku zrozumieć charakter zaburzenia, co go wywołało i co go podtrzymuje. Wykorzystuje techniki relaksacyjne. Głównym jej celem jest wprowadzenie dających się obiektywnie zmierzyć i ocenić zmian w życiu dziecka/nastolatka to jest zmniejszyć niepokój i lęk, zmniejszyć dolegliwości psychosomatyczne, poprawić nastrój, ułatwić uczenie się, zwiększyć aktywność społeczną dziecka. Relacja terapeuty z dzieckiem i jego rodzicami opiera się na współpracy.
Terapia indywidualna dla młodzieży

Wchodzenie w wiek nastoletni niesie ze sobą bagaż trudnych emocji, przeżyć. Jest niezwykle ważny dla rozwoju bo właśnie w tym okresie budujemy własną tożsamość. Siła emocji towarzyszących dorastaniu jest ogromna i często przytłaczająca młodego człowieka. Powoduje uczucie zagubienia, dezorganizacji, bezradności i bezsilności. Często stanowi podstawy depresji, izolacji aż po zachowania buntownicze, agresywne. Zapraszamy każdego młodego człowieka, który potrzebuje wsparcia  w trudnych dla siebie chwilach - samodzielnie lub w towarzystwie rodzica. Proponujemy psychoterapię indywidualną dostosowaną do potrzeb dorastającego nastolatka.

Interwencja kryzysowa dla młodzieży


Są to spotkania z terapeutą dla młodzieży, która przeżywa kryzys wywołany nagłą sytuacją, do których należą:

 • utrata
 • niezdane egzaminy,
 • myśli samobójcze,
 • lęk przed egzaminami,
 • śmierć,
 • nagła choroba

Zazwyczaj jest to interwencja krótkoterminowa i kończy się w sytuacji, kiedy mijają czynniki wywołujące silny stres.

Aktualności

Budowanie zdrowego poczucia własnej wartości

Warsztat "Budowanie zdrowego poczucia własnej wartości" dla chętnych, którzy chcą popracować nad swoją samooceną.

Więcej...

Artykuł na temat psychoterapii

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na temat najlepszej inwestycji w życiu jaką jest psychoterapia.

Więcej...

Jestem z Ciebie dumny!

Celem szkolenia Jestem z Ciebie dumny jest zapewnienie opiekunom dzieci praktycznych narzędzi do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami w zakresie wychowywania dzieci oraz zapoznanie się z podstawowymi zasadami metody terapeutycznej Dam Radę opartej na założeniach BSFT - Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Więcej...

Zapraszamy na warsztat "OSWOIĆ LĘK, PRZYTULIĆ ZŁOŚĆ:

 

11 grudzień 9.30-15.30

Zgłoszenia i informacje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

tel. + 48 501 007 445

 

 

 

Centrum Psychoterapii zaprasza na GRUPĘ WZMACNIAJĄCO-ROZWOJOWĄ dla kobiet, które chcą:

 • odkryć swój potencjał i mocne strony
 • poczuć wewnętrzną atrakcyjność
 • doświadczyć wsparcia ze strony innych wrażliwych kobiet
 • podnieść swoją samoocenę i poczucie wpływu na rzeczywistość
 • spojrzeć z optymizmem w przyszłość
 • nauczyć się myślenia skoncentrowanego na rozwiązaniu
 • rozwinąć umiejętność wyrażania się

Struktura zajęć:

cykl 5 spotkań cotygodniowych, z których każde spotkanie trwa 2 godziny

Inwestycja : 600 zł

ZACZYNAMY W POŁ0WIE WRZEŚNIA 2021


Zgłoszenia i informacje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

tel. + 48 501 007 445

Artykuły

 • Zaburzenia

  Terapia zaburzeń lękowych Jest terapią krótkoterminową, opiera się na indywidualnym kontakcie z dzieckiem/nastolatkiem oraz spotkaniach z rodzicami. Skupia się na konkretnym problemie, jest uporządkowana i posiada stałą strukturę, ma charakter edukacyjny, to znaczy pozwala rodzinie i dziecku zrozumieć charakter zaburzenia, co go wywołało i co go podtrzymuje. Wykorzystuje techniki relaksacyjne....

  Czytaj więcej...